WhatsApp

Evden Eve Nakliyat Paketleme

Evden Eve Nakliyat Paketleme

  • 421 Okuma
  • 27 Haziran 2023, 13:00

 

 

Paketleme Servisi

 

Nakliyat işlemlerini gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de paketleme işlemidir. Paketleme işlemi müşterilerin en çok üzerinde durduğu konulardan bir tanesidir. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz nakliyat sektöründe müşterilerimizin taşıma işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirerek hizmet vermekteyiz. Paketleme işleminin ne olduğuna bakacak olursak paketleme bir ürünün daha güzel görünmesi veya ürünü dış etkenlerden korumak amacıyla farklı maddelerle kaplanması olayıdır. Bu sayede kaplanan ürün veya eşya zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınması olayıdır firmamız Asur Diyarbakır nakliyat taşıma ve paketleme işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerine hizmet vermektedir. Nakliyat işlemi gerçekleşmeden önce taşınacak olan eşyalar uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından paketlenerek taşınmaya hazır duruma getirilmektedir. Eşyanın cinsine ve şekline göre farklı maddelerle kaplama işlemi gerçekleştirilerek taşımaya hazır duruma getirilmektedir. Özellikle kırılgan ve cam eşyaların kaplamasına daha çok özen göstererek bu eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Bu sayede müşterilerimiz gönül rahatlığıyla bizi tercih edip nakliyat hizmetlerini gerçekleştirebilir. Kırılma veya hasar görme durumlarında ise firmamız tarafından sigortalanan eşyalarınız hasar veya zarar görme durumunda zarar karşılanmaktadır.

 

Paketleme Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Paketleme veya ambalajlama işlemi nakliyat işleminden önce yapılan ve dikkat edilmesi gereken en önemli işlemlerden birisidir. Taşınacak olan eşyaların güvenliği ve kırılmaması noktasında önemli bir rol oynayan paketleme işlemi çok önemlidir. Paketleme işlemi yapmadan önce taşınılacak mesafe ve yol durumu hesap edilerek paketleme yapılıp eşyalar hazır konuma getirilmektedir.  Eşyaların cinsine ve yapısına göre paketleme işlemi değişmektedir.  Kırılgan ve hassas eşyalar daha güvenli ve sağlam maddeler ile kaplanarak güvenliği sağlanmaktadır. Paketlenecek eşyanın cinsine özelliğine ve boyutuna göre farklı ebatlarda kolyeler cam plastik karton ve farklı maddelerdeki ambalaj malzemeleri kullanarak kaplamaları ve paketlemeleri yapılmaktadır. Ürünün cinsine göre bu maddeler seçilip paketleme işlemi yapılmaktadır. Nakliyat işlemi yapılmadan önce paketleme işlemi yapılacak ürünler cinslerine göre ayrılarak gruplandırılması kırılabilecek ve hasar görebilecek eşyalar cam ve elektronik eşyalar patlat naylonlar ile kaplanarak sağlam kolilere yerleştirilmelidir.  Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak gibi beyaz eşyalar ise köpüklü madde ile kaplanır streç ile sarıldıktan taşınma işlemini hazır hale getirilmelidir.

Paketleme Servisi Fiyatları

Paketleme işlemi Nakliyat işlemi öncesi yapılması gereken önemli bir işlemdir. Paketleme işlemi nakliyat firmasına dahil olduğu gibi bazen firmadan bağımsız olarak gerçekleştirilmektedir.  Paketleme fiyatları firmanın hizmetleri dahilinde olarak ücretsiz olarak gerçekleştirildiği gibi firmadan bağımsız olarak ayrı bir ücrete tabi tutularak gerçekleştirilebileceği durumlarda mevcuttur. Bu yüzden paketleme hizmeti almadan önce internet üzerinden detaylı bir araştırma yapılarak bu konuda bilgi alınması gerekmektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinde yer alan telefon numaraları ile bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Asur Diyarbakır Nakliyat firmamız Diyarbakır evden eve nakliyat  hizmetleri yanında paketleme servisine de sizlere sunmaktadır.

 

 

Bilgi Talep Formu