WhatsApp

Asur Evden Eve Nakliyat Depolama Hizmeti

Asur Evden Eve Nakliyat Depolama Hizmeti

Depolama Hizmetlerimiz

Firmamızın müşterilerine sunduğu bir diğer hizmetlerden bir tanesi de depolama hizmetidir. Ülkemizde son yıllarda nüfusun hızla artması sonucunda yaşama alanları hızla daralmaktadır. Durum böyle olunca özellikle kiracılar yeni bir eve taşındıkları zaman yer sıkıntısı çekebilmektedir. Asur Evden Eve Diyarbakır nakliyat olarak eşya depolama konusunda size profesyonel çözümler sunmaktayız. Depolama işi önem arz eden ciddi bir iştir. Hemen hemen herkes kişisel eşyalarını zarar gelmesini istemez. Bu yüzden eşyalarını emanet ettiği zaman başlarına bir şey gelmeden güvenli bir şekilde geri teslim almayı ister. Bu yüzden biz de nakliye işlemini müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde depolayıp muhafaza ederek korumaktayız. Nakliye işlemi yapılacağı zaman eşyaları büyük bir titizlikle kamyonlarımıza yükleyip yerleştirileceği eve götürmek ve bu süre zarfında herhangi bir eşyaya gelebilecek en küçük zararda firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu yüzden nakliye ve depolama işlemleri gerçekleştirirken ucuz fiyatlı nakliye şirketlerini aldanıp bu firmalarla iş yaptığını zaman sorunlar ortaya çıkıp zarar görebilirsiniz. Bu yüzden depolama ve nakliye işlemleri yaptırmadan önce internet üzerinden geniş bir araştırma yaparak en uygun nakliye şirketine bulmanız gerekmektedir. Firmamız yaklaşık 20 yıldır nakliye depolama ve paketleme hizmetleri ile müşterilerine hizmet vererek bu alanda en kaliteli nakliye firmalarından bir tanesi olmuştur. Depolama işlemleri sırasında üzerinde durduğumuz ve dikkat ettiğimiz bir diğer husus ise havalandırma işlemidir. Depolarımız da havalandırma sistemleri son derece profesyonel sistemlerden oluşturulmuştur. Havalandırma yapılarak eşyaların yıpranmasını bozulmasını engellenmiş olarak zarar gelmesinin önüne geçmiş oluyoruz. BuBu sayede eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden teslim ettiğiniz gibi geri teslim almış oluyorsunuz.

 

Depolama İşleminin Önemi

 

Depolama işlemi çok önemli bir işlemdir genellikle kiracılar taşınma işleminden önce yeni ev bulamadıkları zaman bize başvurarak bizden depolama hizmeti almaktadır. Asur Evden Eve Diyarbakır nakliyat olarak Diyarbakır evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanında depolama ve ambalajlama hizmetlerimizde mevcuttur. Müşterilerimiz yeni ev bulmadan önce bize başvurun depolama hizmeti alarak eşyalarını depolarımız da güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Biz de teslim aldığımız gibi eşyaları muhafaza edip saklayarak nakliye işlemi yapılacağı zaman müşterimize teslim etmekteyiz. Depolama işlemi yapılırken eşyalar iyi bir şekilde muhafaza edilmelidir. Eşyaları kategorilere ayırarak ambalajla ayıp güvenli bir şekilde korunması gerekmektedir. Özellikle bozulma veya yıpranma durumu olan eşyaların saklanması ve korunması çok önemlidir. Firmamız depolama işlemi yaparken eşyaları ilk teslim aldığı gün güvenli bir şekilde saklayarak müşterimize teslim etmektedir.  Bugüne kadar hiçbir müşterimizi mağdur duruma düşmeden bizden depolama ve nakliye hizmetleri almaktadır.

Depolama Fiyatları

Depolama hizmetleri nakliye hizmetlerine dahil olduğu gibi nakliye hizmetlerinden bağımsız olarak da gerçekleşebilmektedir. Bu yüzden depolama hizmeti almadan önce bu hizmeti veren nakliye firmaları araştırıp bulmanız gerekebilir. Firmamız nakliye hizmetleri yanında depolama ve ambalajlama hizmetlerini de sizlere sunmaktadır.

Asur Evden Eve Nakliyat Depolama Hizmeti

Paylaş

Bilgi Talep Formu