WhatsApp

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliye Hizmetlerimiz

 

Asur Evden Eve  Diyarbakır nakliyat firması olarak yaklaşık 20 yıl önce nakliye sektörüne girip bu alanda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu sektörde en eski firmalardan bir tanesi olan Asur Evden Eve  Diyarbakır nakliye firması tecrübeli ekibi ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ülkemizde son zamanlarda nüfus artışı ile birlikte şehirlerarası ve şehir içi göçler artmaktadır. Bu yüzden birçok insan nakliye hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir. Bu göçler farklı sebeplerden ortaya çıkabilmektedir. Genel olarak ekonomik sebepler dolayısıyla şehirlerarası ve şehir içi göçler olmaktadır. Böyle taşınma durumlarında müşterilerimiz bize başvurarak nakliye depolama ve ambalajlama hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerden bir tanesi de sigorta hizmetidir. Sigorta hizmeti ile bütün eşyalarınızı sigorta altına alınarak herhangi bir hasar sonucunda bu hasar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu sebeple birçok müşteri bizi tercih ederek bu hizmeti bizden almaktadır şehirler arası nakliye hizmetlerimiz ülkemizin bütün bölgelerinde yapılmaktadır. Bize başvurarak nakliye işlemi gerçekleşeceği mesafe ve konum ile ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliye Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Asur Şehirler arası nakliye hizmetleri birçok adımdan meydana gelmektedir. İlk olarak bizden bu hizmet almak için başvuran müşterilerimizle gerekli detaylar konuşarak anlaşma sağlanmaktadır. Müşterimiz bu hizmetimizden almaya karar verdiği zaman taşınma işlemi yapılacak olan eşyalar firmamız tarafından kaplanarak koruma altına alınmaktadır. Kaplama işlemi yapılırken eşyalar gruplandırılarak bu işlem yapılmaktadır. Özellikle kırılabilir cam ve benzeri eşyalar daha dikkatli bir şekilde kaplama işleminden geçerek nakliye işlemine hazır hale gelmektedir. Eşyalar gruplara ayrıldığı gibi kamyona yerleştirilirken de bu şekilde gruplandırılarak hiçbir eşyanın zarar görmemesi sağlanmaktadır. Eğer müşterimiz bizden depolama hizmeti talep ederse eşyaları depomuzda muhafaza ederek nakliye zamanına kadar güvenli bir şekilde saklamaktayız. Daha sonra müşterimizin taşınacağı adrese eşyaları taşınarak aynı dikkat ve özenle yerleştirilmektedir. Müşterimizin bütün eşyaları firmamız tarafından sigortalı olarak herhangi bir hasar sonucunda bu hasar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eşyalar müşterimizin yeni evine veya deposuna yerleştirildikten sonra nakliye işlemi sonlandırılmış olmaktadır.

Şehirlerarası Nakliye Fiyatları

Nakliye firmaları hizmet verdiği işilerden belli başlı bedeller talep etmektedir. Şehirlerarası​ arası nakliye fiyatları her firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik nakliye yapılan alanın uzunluğu yol durumu gibi faktörler hesaplanarak ortaya çıkarılmaktadır. Asur Evden Eve  Diyarbakır evden eve nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerimizin fiyatları birbirinden farklı olmaktadır. Fiyatlarımız belirlenirken dikkate aldığımız en büyük kısas yol uzunluğudur. Fiyatlarımız son derece uygun ve ekonomik fiyatlar olup müşterilerimizden tahsil edilmektedir. Sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmet karşılığında belirlediğimiz fiyatlar hiçbir müşterimizi zor duruma düşmemektedir. Siz de şehirlerarası veya şehir içi nakliye hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz sitemiz üzerinde yer alan telefon numaraları ve mail yolu ile bize ulaşıp soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşıp gerekli teknik desteği talep edebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

Paylaş

Bilgi Talep Formu