WhatsApp

Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Asur Diyarbakır Hizmetleri

Asur Diyarbakır nakliyat firması birçok donanımlı araçları ve usta şoförleri ile nakliyat işlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyor. Asur Diyarbakır nakliyat firması birçok hizmeti bünyesinde barındırıyor. Diyarbakır merkezli olan firma sadece Diyarbakır içi değil Türkiye’nin birçok vilayetinde hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat işini en iyi şekilde yapıyor. Asur Diyarbakır nakliyat şirketi parça eşya taşıma konusunda uzman bir şekilde hizmet veriyor. Ayrıca sadece ev taşıması değil ofis ya da büro eşyalarının taşıması konusunda da hızlı ve güvenli bir biçimde hizmet sunuyor.

Asur Diyarbakır yenilikçi bir firma olduğu için çağa uygun modern ambalajlama yaparak eşyaların güvenliğini sağlayarak küçükte olsa herhangi bir zarar görmesini engelliyor. Eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyerek taşımasını yapan Asur Diyarbakır bu konuda ne kadar profesyonel olduğunu kanıtlamış oluyor. Nakliyat sektörü hataların en çok olduğu bir sektör olduğu için Asur Diyarbakır bu konuda iyi bir adım atmıştır. Asur Diyarbakır tüm eşyalarınızı sigorta altına alarak doğabilecek zararları sigorta sayesinde karşılamaktadır​.

Günümüzde birçok insan binaların yüksek yerlerinde oturmaktadır. Bu yüzden nakliyat anında eşya taşıma çok sıkıntılı olabilmektedir. Ancak Asur Diyarbakır farkıyla bu işler zahmetli olmadan hızlı bir şekilde yapılıyor. Asur Diyarbakır dış cephe asansörü ile hem eşyalar araca yüklenirken hem de araçtan yeni yere taşınırken asansör yardımıyla bu işi güvenli bir şekilde yapıyor. Firmanızı tercih ederek bu konuda en iyi ve en kaliteli hizmeti satın alabilirsiniz.

En Uygun Nakliyat Fiyatları Asur Diyarbakır'da

Nakliyat günümüzde insanların çoğu zaman hizmet aldığı bir sektördür. Bu sektörde fiyatlar her firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden uygun fiyata nakliyat hizmeti almak için piyasada iyi bir araştırma yapılması şarttır. Aksi takdirde alınan hizmet bütçeye uygun olmayabilir.

Asur Diyarbakır evden eve nakliyat konusunda en uygun fiyatları size sunuyor. Her bütçeye uygun bedellere taşımacılık yapan firmamız bu işi en kaliteli bir şekilde size sunuyor. Bizi tercih ederek en güvenli hizmeti alabilirsiniz.

Asur Diyarbakır İletişim

Asur Diyarbakır tır, kamyonet ve asansörlü nakliyat araçları ile 7 gün 24 saat aktif şekilde hizmet vermektedir. Nakliyat hizmeti alacağınız zaman Asur Diyarbakır firmasına ulaşmak için birçok seçenek bulunmaktadır. Asur Diyarbakır nakliyat internet sitesinin iletişim kısmında hem sabit telefon numarası hem de GSM telefon numarası yer almaktadır. Bu iki numaradan iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden mesaj göndererek nakliyat konusunda bilgi alabilir ya da hizmet alacağınızı iletebilirsiniz. Asur Diyarbakır mail adresi ile de nakliyat hizmeti alacağınız konusunda mail gönderebilirsiniz. Nakliyat firmamız sitemizde yer alan adreste bir büroya sahiptir. Bu büroya gelerek yüz yüze görüşebilir ve öğrenmek istediğiniz soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu